Energitech s.r.o.

 

Jsme výrobní firma se sídlem v Brně. Naše výrobky a kompletní řešení vytápění dodáváme v rámci celé ČR. Nezapadáme do řady ostatních výrobců topných těles, ale jdeme svou vlastní cestou zaměřenou na originalitu a kvalitu.


Společnost Energitech jsme založili v roce 2003 jako další vývojový krok naší dlouholeté práce. Od roku 1993 jsme se ve firmách OPL a OPLTHERM věnovali vývoji výroby podlahových konvektorů. Získané zkušenosti aplikujeme v naší nové výrobní společnosti. V oblasti podlahových konvektorů máme vytvořen náš originální systém vestaveb do kanálku.


Od roku 2001 jsme ve svých výrobcích začali používat opletený drátěný výměník vyrobený z mědi. Původní holandské drátěné výměníky Spirotube jsme v roce 2008 nahradili vlastními výrobky – vyvinuli jsme drátěné výměníky tepla FOXIS.


Desetileté praktické zkušenosti s opletenými výměníky nás utvrdily v přesvědčení, že drátěný výměník je výjimečně vhodný prostředek pro vytápění bytu, kanceláře, domu, chaty nebo chalupy. Jako univerzální a přitom elegantní topný systém nabízí zajímavější řešení vytápění než běžná topná tělesa.


V současnosti se proto nezaměřujeme jen na stupínkové nebo podlahové fan-coily, ale řešíme topení v interiéru jako celek. Dodáváme otopná tělesa na míru, která se přizpůsobí konkrétnímu prostoru a Vašim individuálním požadavkům. Chceme, aby zákazník a architekt nebyli omezováni "bílými krabicemi radiátorů".

Pro větší variabilitu a výkon dáváme u některých výrobků možnost osazení lamelovými hliníkovými výměníky.


Naším cílem je nabídnout topný systém, který se stane přirozenou součástí interiéru, ať už jako neviditelné, skryté topení či designové topení. Tuto myšlenku bychom rádi prosadili nejen u architektů, ale i instalatérů a široké veřejnosti.

Jedinečný systém výměníků FOXIS proto představuje velkou výzvu pro architekty a projektanty – nabízí téměř neomezené možnosti řešení vytápění. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Energitech s.r.o.


SÍDLO, KANCELÁŘ:
Merhautova 118
613 00 Brno

VÝROBA, SKLAD:
Karolín 52
679 02 Rájec - Jestřebí

Tel.: +420 608 922 105
Mail: info@energitech.czProjekt VYTÁPĚNÍ OD ENERGITECH, S.R.O.
» informace o projektu


Projekt ELEKTRICKÉ TOPENÍ
» informace o projektu


© Energitech s.r.o. 2019