Energitech s.r.o.

 

Jsme výrobní firma se sídlem v Brně. Naše výrobky a kompletní řešení vytápění dodáváme v rámci celé ČR. Nezapadáme do řady ostatních výrobců topných těles, ale jdeme svou vlastní originální cestou zaměřenou na originalitu a kvalitu.


Společnost Energitech jsme založili v roce 2003 jako další vývojový krok naší dlouholeté práce. Od roku 1993 jsme se ve firmách OPL a OPLTHERM věnovali vývoji výroby podlahových konvektorů. Získané zkušenosti aplikujeme v naší nové výrobní společnosti. Značku OPLTHERM s výrobky OPLFLEX koupila v roce 2004 firma ISAN.V oblasti podlahových konvektorů máme vytvořen náš originální systém vestaveb do kanálku.


Od roku 2001 jsme ve svých výrobcích začali používat opletený drátěný výměník vyrobený z mědi. Původní holandské drátěné výměníky Spirotube jsme v roce 2008 nahradili vlastními výrobky – vyvinuli jsme drátěné výměníky tepla FOXIS.


Desetileté praktické zkušenosti s opletenými výměníky nás utvrdily v přesvědčení, že drátěný výměník je výjimečně vhodný prostředek pro vytápění bytu, kanceláře, domu, chaty nebo chalupy. Jako univerzální a přitom elegantní topný systém nabízí zajímavější řešení vytápění než běžná topná tělesa.


V současnosti se proto nezaměřujeme jen na stupínkové nebo podlahové fan-coily, ale řešíme topení v interiéru jako celek. Dodáváme otopná tělesa na míru, která se přizpůsobí konkrétnímu prostoru a vašim individuálním požadavkům. Chceme, aby zákazník a architekt nebyli omezováni "bílými krabicemi radiátorů".

Pro větší variabilitu a výkon dáváme u některých výrobků možnost osazení i lamelovými hliníkovými výměníky.


Naším cílem je nabídnout topný systém, který se stane přirozenou součástí interiéru, ať už jako neviditelné skryté topení či designové topení. Tuto myšlenku bychom rádi prosadili nejen u architektů, ale i instalatérů a široké veřejnosti.

Jedinečný systém výměníků FOXIS proto představuje velkou výzvu pro architekty a projektanty – nabízí téměř neomezené možnosti řešení vytápění. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Energitech s.r.o.


SÍDLO, KANCELÁŘ:
Merhautova 118
613 00 Brno

VÝROBA, SKLAD:
Karolín 52
679 02 Rájec - Jestřebí

Tel.: +420 608 922 105
Mail: info@energitech.czProjekt VYTÁPĚNÍ OD ENERGITECH, S.R.O.
» informace o projektu


Projekt ELEKTRICKÉ TOPENÍ
» informace o projektu


© Energitech s.r.o. 2019